Haftanın Tweet’leri: Çocuklar dans ettiğinde ebeveynler başarısız oluyor

kolluk

New member
haftanın tweet’i
“İyi: Bugün çocukların dansına yetiştim. Kötü: Çocuğu kreşten almayı unuttum.”

Ama bir ebeveyn olarak bunu asla tamamen doğru yapamazsınız…

© PeopleImages / Getty Images

Wiebke TomescheitBebeğin sevimli Haberları ve zil sesleri arasında: aile hayatının acıları ve sevinçleri çoktur. Haftanın tweet’leri biraz fikir veriyor.

Haftanın en iyi aile tweetlerinin tadını çıkarın!
hafta sonu için söz
Twitter’da her Cuma, geçen hafta bizi etkileyen tweet’leri seçiyoruz. Ya özellikle komik oldukları için ya da önemli bulduğumuz konuları ele aldıkları için. Aile hayatı her zaman sadece güneş ışığı olmadığı için, hepimiz onsuz da yapamayacağımız şeyler yaşarız. Ama en az onlar kadar önemlidir ve bizim de dikkatimizi çekmesi gerekir. Toplumumuzda her şeyin değişmesinin ve ideal olarak gelişmesinin tek yolu budur. Dolayısıyla neşeli ve ciddi tweetlerin burada buluşması kaçınılmaz. Forrest Gump’ın annesinden öğrendiği şeyi yansıtıyor: “Hayat bir kutu çikolata gibidir, içinden ne çıkacağını asla bilemezsin.”


Aile hayatınızdan anekdotlar için teşekkürler, hayatımızı zenginleştiriyorlar – ve genellikle hafta sonundan önceki son iş günü (hafta sonu vardiyası olmadığında …)! Bir hayranın isteği üzerine, eski tweet koleksiyonlarını da bulabileceğiniz kendi sayfamızı oluşturduk.


Haftanın tweet’lerinin sizin için de hafta sonunu müjdelediğini anlatan e-postalarınız için ayrıca teşekkür ederiz!
🥰“Vücutla Gurur Duyan Anneler”

Bu anneler çocuklarıyla ve vücutlarıyla gurur duyuyor

Gömülü bir tweet’ten daha fazla yeri hak eden şeylerle karşılaşırsanız, lütfen bize [email protected] adresine bir e-posta gönderin. Pek çok insan için ilginç, ilham verici veya başka bir şekilde önemli olabileceği için konuda potansiyel görürsek, size geri döneceğiz. Bazı şeyler küçük gözlemlerle başlar ve ancak birçok insan benzer bir fenomeni veya sorunu fark ettiğinde büyür. İlhamınızı bekliyoruz!


İnternetteki çocukların avantajları ve tehlikeleri hakkında etkileyicilerVideoda bakın: Sosyal ağlarda ailelerinin günlük hayatını paylaşan sayısız anne blog yazarı var. Özellikle çocuklar genellikle ilgi odağıdır. Ancak çocukların resimleri internette herkese açık olarak paylaşılmalı mı? Yıldız, etki sahibi Mirella ve Alicia Joe ile çevrimiçi çocukların yararları ve tehlikeleri hakkında konuştu.


ağırlık

#Konular