Haftanın Tweetleri: Burçlar, cadılar ve diğer gündelik sorunlar hakkında

kolluk

New member
Haftanın Tweetleri
Giyinirken ayağınızın pantolon paçasına sıkışması mayıs ayına doğru bir nevi danstır

Susan Baller

Burçlar ve cadılar arasında: Aile hayatının kaygıları ve sevinçleri çok çeşitlidir. Haftanın tweet'lerimiz biraz fikir veriyor.

Haftanın tweetlerinin keyfini çıkarın ve güneşli bir gün geçirin Hafta sonu!

Çocuk2 ile arabada seyahat ediyorum.
K2: Anne! Uschi'yi* açmalısın. O zaman en azından nereye gittiğimizi duyarız, her zaman farklı araç kullanıyor olsanız bile.”

*Navigasyon sistemimiz dediğimiz şey

Yolu biliyorum. Küfür!

— Jules (@ed_ju1es) 1 Mayıs 2024

Bugün bir öğrencinin okuduğunu anlama becerisini bir form üzerinde değerlendirmem gerekiyordu ve “okuduğunu anlama” kelimesini anlamam çok zaman aldı.
Yanına şunu yazdım: Benimkinden daha iyi….
🙄

— MissTrelawny (aynen böyle!) (@fingerplaustert) 2 Mayıs 2024

Artık sabah aynaya baktığınızda “kalkmak”tan söz edemeyeceğiniz bir yaştayım; “diriliş” kelimesi çok daha uygundur.

— Bataklık İneği (@Bataklık İneği) 2 Mayıs 2024

Çocuğu kemiriyormuş gibi yapıyorum.

“Anne beni yiyemezsin.”

“Sevgilim, çok tatlısın. Birazcık??”

“Hayır anne. Sen vejeteryansın.”

Kahretsin, yakalandım.

— Mama_Spätzle (@MSpatzle) 2 Mayıs 2024

Çocuk2: “Baba mı? Zaten ileride profesyonel bir futbolcu olacağım… yarın yine de okula gitmek zorunda mıyım?”

“Gerçek yıldızların hepsi liseden mezun olduktan sonra işletme okudu ve ardından vergi danışmanı oldu. Kylian Mbappé'nin kendi hukuk firması bile var.”

Çocuk2: “Tamam.”

Teşekkür ederim Kylian'ım

— Çift Başparmaklı Adam (@doublethumb) 28 Nisan 2024

“Üç kurşun istiyorum.”
“Kupada mı?”

“Silahın içinde.”

— Pauline (@P_wie_Pustefix) 1 Mayıs 2024

Giyinirken ayağınızın pantolon paçasına sıkışması mayıs ayına doğru bir nevi danstır.

— ŦЯΛUVΛЛSΛSS (@FrauVanSass) 1 Mayıs 2024

4 yaşındaki çocuğu yatmaya ve en önemli şeyleri listelemeye motive etmek istiyoruz.
“*Adın*, dişlerini fırçala, yat!”

Aynı melodiyle cevap veriyor: “*Ad*, çikolata, tablet
😁

O zaman ciddi kalmalısın.

— Caro von und zu Reicht (@Caro_reichen) 30 Nisan 2024

SuS: “Hanımefendi. S, bizim için bir süpürgen var mı lütfen?”

Bayan S, çok kuru: Kusura bakmayın, bugün burada arabadayım.

Öğrenciler gülmek istediler.

😁

— Sachsenmaus
📯
🏳️‍🌈
(@OrthoDel) 29 Nisan 2024

Hafta sonu için kelime

Her Cuma Twitter'da geçtiğimiz hafta bizi etkileyen tweet'leri seçiyoruz. Ya özellikle komik oldukları için ya da önemli bulduğumuz konulara değindikleri için. Aile hayatı her zaman güneşli ve güllük gülistanlık olmadığından, hepimiz onsuz kolayca yapabileceğimiz şeyler de yaşarız. Ama en az onlar kadar önemlidirler ve bizim de dikkatimizi çekmeleri gerekir. Bir şeyin toplumumuzu değiştirmesinin ve ideal olarak iyileştirmesinin tek yolu budur. Dolayısıyla neşeli ve ciddi tweetlerin burada çarpışması kaçınılmaz. Forrest Gump'ın annesinden öğrendiklerini yansıtıyor: “Hayat bir kutu çikolata gibidir, içinden ne çıkacağını asla bilemezsin.”

Aile hayatınızdan anekdotlar için teşekkür ederiz, hayatlarımızı zenginleştiriyorlar – ve genellikle hafta sonundan önceki son iş günü (hafta sonu işi yoksa…)! Bir hayranımızın isteği üzerine eski tweet koleksiyonlarını da bulabileceğiniz kendi sayfamızı oluşturduk.

Haftanın tweet'lerinin sizin için de hafta sonuna denk geldiğini bize bildirdiğiniz e-postalarınız için ayrıca teşekkür ederiz!
🥰

“Vücuduyla Gurur duyan Anneler”

Bu anneler çocuklarıyla ve vücutlarıyla gurur duyuyor

[/URL]

Gömülü bir tweet'ten daha fazla alanı hak eden şeylerle karşılaşırsanız lütfen bize Socialmedia@Haberler adresine bir e-posta gönderin. Pek çok insan için ilginç, ilham verici veya başka bir şekilde önemli olabileceği için konuyla ilgili bir potansiyel görürsek, size geri döneceğiz. Bazı şeyler küçük gözlemlerle başlar ve ancak birçok kişi benzer bir olguyu veya sorunu fark ettiğinde büyür. İlhamınızı sabırsızlıkla bekliyoruz!

İnternette çocuk sahibi olmanın avantajları ve tehlikeleri hakkında etkileyiciler

Çocuklarınıza çevrimiçi göstermeli misiniz? Instagram'da çocuklarla iş yapma konusunda etkileyiciler

14:36 dakika

Videoda izleyin: Sosyal ağlarda ailelerinin günlük yaşamını paylaşan sayısız anne blog yazarı var. Özellikle çocuklar burada genellikle odak noktasıdır. Ancak çocukların resimleri internette halka açık olarak paylaşılmalı mı? Stern, etkili isimler Mirella ve Alicia Joe ile internette çocuk sahibi olmanın avantajları ve tehlikeleri hakkında konuştu.

#Konular