Gelsin Hayat Bildiğin Gibi’nin Gizem’i Nilsu Berfin Aktaş’ın Eşi Serdar Sertçelik Tutuklandı!

kolluk

New member
Show Tv ekranlarının sevilen dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiğin Gibi’de rol alan Nilsu Berfin Aktaş gündemin öne çıkan isimlerinden oldu. Yetenekli oyuncunun gizlice evlendiği eşi Serdar Sertçelik, düzmece kimlikle yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalandı.

Gelin ayrıntılara birlikte bakılırsalim…

Nilsu Berfin Aktaş, yayınlandığı periyot dikkatleri üzerine çeken Kuzey Yıldızı Birinci Aşk dizisiyle yıldızı parlayan oyunculardan biri olmuştu.

Güzel oyuncu dijital platformlardan biri olan Exxen’de yayınlanan ‘Ölüm Zamanı’ dizisiyle izleyenleri etkilemeyi başarmıştı.

‘Benim yaşamım’ ve ‘Kalp Yarası’ dizileriyle gönülleri fethetmeyi başaran Nilsu Berfin Aktaş, toplumsal medyanın tanınan isimlerinden biri.

Kısa müddette geniş bir hayran kitlesine kavuşan yetenekli oyuncu, şimdilerde başrolünü Ertan Saban ve Özge Özberk’in oynadığı Show TV’nin ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ dizisiyle ekranlarda yer alıyor.

Aktaş geçtiğimiz yıl sessiz sedasız evlendiğini duyurmuştu hatırlarsınız…

Özel hayatını magazinden uzak tutan Nilsu Berfin Aktaş, eşi niçiniyle magazin gündemine bomba üzere düştü.

‘Birbirimizi özledikçe ya o İstanbul’a geliyor ya da ben Ankara’ya gidiyorum.’ diyen Aktaş’ın eşi Serdar Sertçelik tutuklandı.

Sahte bir kimlikle yurt dışına çıkarken yakalanan Serdar Sertçelik, Ümraniye Cezaevi’ne gönderildi.

Enn Magazin’in haberine nazaran, Sertçelik’in daha evvel de dolandırıcılıktan ve hırsızlıktan sabıkası olduğu öğrenildi.