Gelini ‘Kayınpederim Uygunsuz Görüntülerimle Şantaj Yapıyor’ Demişti: Gökhan Güney’den Açıklama Geldi!

kolluk

New member
Şarkıcı Gökhan Güney’in ismini, geçtiğimiz gün Fox TV ekranlarında Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programına çıkan gelini Ece Güney yardımıyla sık duyar olmuştuk. Gelin Ece Güney’in tezlerine göre kayınpederi Gökhan Güney, kendisinin uygunsuz imgeleri ile şantaj yapıp 8 dairesini elinden almıştı.

Gökhan Güney’den gelini Ece Güney’e jet suratında cevap geldi!

Gelin bilgileri birlikte öğrenelim!

Gökhan Güney, son günlerde gelininin Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programında ortaya attığı savlar ile gündemden düşmüyor…

Ece Güney’in tezlerine bakılırsa eşi Selim Güney ile bir arada yatırım maksatlı aldığı konutlar, eşi kanserden dolayı vefat edince kayınpederi Gökhan Güney tarafınca elinden alınmıştı.

Bir iş insanı ile anlaşan Gökhan Güney’in, kendi konutuna zımnî kamera yerleştirip uygunsuz imgelerini çektiğini, bu manzaralarla şantaj yaptığını, kendisini mevtle tehdit ettirdiğini ve bunların akabinde 8 daireyi elinden aldığını sav eden Ece Güney, epeyce konuşulmuştu!

Kayınpederi Gökhan Güney’den bu meskenleri istediğini ve elinde biroldukca kanıt bulunduğunu söyleyen Ece Güney, Esra Ezmeci’yi ve izleyenleri şok etmişti.

Konu hakkında açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu olan Gökhan Güney, suskunluğunu bozdu!

Güney kendini şöyleki savundu; ‘İtibar sarsıcı bu telaffuzlara karşılık bir epey kanal, yayına katılmamı ve anlatılanlara karşılık vermemi beklemektedir. Lakin bu kişinin programda bahsetmiş olduğu, yine etmekten bile hayal ettiğim olaylara karşı rastgele bir yayına katılmak, bahsi geçen olayların gerçekte nasıl olduğunu anlatmak, oğlumun anısının üzerinden gündemde kalmak benim prensiplerime alışılmamıştır.’

‘Benim bu şahsa yanıtım sadece türel yollarla olacaktır. aslına bakarsanız yayından haberdar olur olmaz bu şahsa karşı yasal yollara müracaat edilmiş ve şahsın hakkında gerekli önlem sonucu alınmıştır.’

‘ Kendisinin hakkımda küçük düşürücü telaffuzlarına devam etmesinin ve bağlantı araçları yahut sair surette tarafımı rahatsız etmesinin yasal karşılığı olacağı karara bağlanmıştı.’

‘Ömrüm boyunca onuru ön planda tuttuğum bir hayat üslubu benimsedim. Özel ömrümle gündeme gelmemeye ebediyen ihtimam gösterdim. Beni yakından tanıyanlar aile hayatıma ne kadar ehemmiyet verdiğimi, maddiyatın hiç bir vakit benim için ön planda olmadığını çok uygun bilirler. Bu niçinle; 42 yıldır sevgisine nail olduğum kamuoyunun bilmesini isterim ki bu kişinin argümanları tümüyle gerçek dışıdır.’

‘Programda bahsi geçen ve varlığından dahi haberdar olmadığım taşınmazlara, tez edildiği üzere tarafımca el konulmuşsa bunu ispat etmesi gereken kişi kendisidir.’

‘Vurgulamak isterim ki bu şahıs var olduğunu tez ettiği hiç bir belgeyi sunmamıştır. Buna karşın şahsın tutarsız telaffuzlarının desteği olup olmadığı araştırılmadan anlattıklarına genişçe yer verilmiş ve hakkımda olumsuz bir algı oluşmasına sebep olmuştur.’

“’Çamur at izi kalsın!’ anlayışıyla hareket eden bu kişinin, benim ve ailemin prestijini zedelemeyi amaçlayan, kişilik haklarını ihlal eden her türlü haksız hareketine karşı yasal yollara başvuracağımı hürmetle bildiririm.”

Bu olay daha fazlaca uzayacak gibi… Pekala siz taraflardan hangisinin haklı olduğunu düşünüyorsunuz?