Gedik Yatırım, Voleybol Ulusal Grupları ana sponsoru oldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Gedik Yatırım, Voleybol Ulusal Grupları ana sponsoru oldu Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Gedik Yatırım içinde sponsorluk mutabakatı imzalandı. 3 yılı kapsayan sponsorluk muahedesi kapsamında Gedik Yatırım, Türkiye Bayan Ulusal Voleybol Ekipleri ve Türkiye Erkek Ulusal Voleybol Takımları’nın ana sponsorları içinde yer aldı.

Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda düzenlenen basın toplantısına Gedik Yatırım İdare Şurası Lideri ve CEO’su Onur Topaç, TVF Lideri Mehmet Akif Üstündağ, ulusal grup atletleri Ceren Kestirengöz Kapucu ve Beytullah Hatipoğlu katıldı.

“Gedik Yatırım olarak, TVF ile yaptığımız bu muahede ülkemizin geleceğine olan inancımızın bir kararı”

Sponsorluğun bilgileri hakkında bilgi veren Gedik Yatırım İdare Şurası Lideri ve CEO’su Onur Topaç, “Türkiye Voleybol Federasyonu ile yaptığımız bu kıymetli mutabakat, ülkemiz sporuna ve atletine olan büyük sevgimizin ve geleceğine olan inancımızın bir kararı” dedi.

Topaç, şu biçimde konuştu: “1991 yılından bu yana ülkemizde sermaye piyasalarının gelişimi için çalışan Gedik Yatırım olarak, bugün 30 kentte 45 şube ve 450’nin üzerinde çalışanıyla faaliyet göstermekteyiz. Sermaye piyasalarının her alanında önder olma vizyonuna emin adımlarla ilerleyen ve geleceğe inançla bakan başkan yatırım kuruluşuyuz. Bugün, “lider” olma vizyonumuza katkı sağlayacağını düşündüğümüz, şirketimizin kuruluş temelleri ile bağdaşan epey değerli bir adım daha atıyoruz.

80 milyonun üzerinde nüfusu ile spor alanında önemli potansiyel barındıran ülkemizin, daha fazla sportmen yetiştirmesine, tahminen de daha değerlisi sporu seven bir jenerasyon yetiştirmesine katkı sağlamayı amaçlamaktayız. Sporun kıymetli bir destekçisi olarak, Bayan ve Erkek Voleybol ulusal gruplarımızın epey büyük başarılara imza atacaklarına yürekten inanıyorum. Türkiye’de voleybol branşının hem Ulusal Kadrolar birebir vakitte kulüpler seviyesinde milletlerarası arenada geldiği nokta hepimiz için sahiden gurur verici. Biz de Gedik Yatırım olarak bu muvaffakiyetin devamı ve sürdürülebilirliği için ülkemizin geleceğine katkı sağlamak istiyoruz. Hedefimiz ortak muvaffakiyet. Türkiye’yi bir spor ülkesine dönüştürme seyahatinde biz de katkıda bulunmaktan memnunluk duymaktayız. Mutabakatın başta ülkemize olmak üzere atletlerimize, federasyona ve şirketimize güzel olmasını diliyor, Türkiye Voleybol Federasyonu Lideri Sayın Mehmet Akif Üstündağ’a ve takımına muahede sürecindeki net bağlantı ve yapan tavırları için huzurlarınızda teşekkür ediyor, basın toplantımıza A Ulusal Voleybol Ekiplerini temsilen katılarak bizi onurlandıran ulusal kadro oyuncularımızdan Sn. Ceren Kestirengöz Kapucu ve Sn. Beytullah Hatipoğlu’na önümüzdeki turnuvalarda ayrıyeten muvaffakiyetler diliyorum.

Bu özel günde bizi yalnız bırakmadığınız için siz bedelli basın mensuplarına hayli teşekkür ediyor, ulusal ekiplerimizin bize yaşattığı hoş hisleri referans alarak ‘#BuHisseOrtakOl’ diyoruz.”

İmza merasiminde konuşan TVF Lideri Mehmet Akif Üstündağ, şunları söylemiş oldu: “Bugün bir daha Türkiye Voleybol Federasyonu olarak özel bir günde sizlerle bir ortada olmaktan dolayı epey memnunuz. Türk voleybolu olarak dün akşam bu salonda Avrupa ve Dünyanın en yeterli ligi olan Misli.com Sultanlar Ligi’nde Fenerbahçe Opet ile VakıfBank kadroları içinde oynanan final serisinin 4. maçında tarihi bir gün yaşadık. Voleybol severlerin salon kapasitesinin üzerinde ağır bir ilgi gösterdiği, TRT Spor ekranlarından canlı yayınlanan karşılaşmayı tüm dünya takip etti. Voleybolun bir daha reyting rekorları kırdığı bir gün yaşadık. Dünyanın en âlâ liglerine sahip olmak, ulusal gruplar seviyesinde kelam sahibi olmak, epey büyük muvaffakiyetler elde etmek kolay değil. Bu muvaffakiyetleri kıymet ortaklarınız olmadan başarmanız mümkün değil. Bu vesileyle tüm sponsorlarımıza bir sefer daha teşekkürlerimi sunuyorum. Gedik Yatırım 1991 yılında kurulan, 30 yılı aşkındır da bu ülkeye hizmet veren çok bedelli ve saygın bir kuruluş. Ulusal Kadrolar ana sponsorlarından biri olan Gedik Yatırım’ın; Türk voleybolunun muvaffakiyetinde, voleybolun hoşluğunda bir bedel ortağı, bir modülü olması bizleri epeyce memnun etti. Sizlerin huzurunuzda Gedik Yatırım İdare Heyeti Lideri ve CEO’su Onur Topaç ve Gedik Yatırım ailesine sonsuz teşekkürlerimi iletiyor, âlâ ki voleybolun yanında varlar diyorum. Voleybolun elde ettiği muvaffakiyetlerde sponsorların da ne kadar kıymetli olduğunun altını çizmek istiyorum”

A Ulusal Bayan Voleybol Kadrosu atleti Ceren Kestirengöz Kapucu, “Ülkemizi en yeterli biçimde temsil etmek benim için de epeyce büyük bir gurur oldu. Sizlerin de söylemiş olduği üzere artık Ulusal Ekip vakti. Gedik Yatırım’a Türk voleyboluna inandıkları ve bu hoş takviyeleri için epey teşekkür ediyorum. Voleybol ülkemizde birleştirici bir güç oldu ve başarılarımızın artarak devam edeceğine inanıyorum. Umarım fazlaca hoş bir ulusal ekip dönemi olur” diye konuştu.