Galaxy Z Flip 3 üretim bantlarında yerini aldı

BarnaBi

Global Mod
Global Mod
Galaxy Z Flip 3 üretim bantlarında yerini aldı Katlanabilir telefon pazarının kıymetli bir kısmı Samsung’un elinde. Samsung, katlanabilir telefonların potansiyelini güzel bir biçimde kıymetlendiriyor. Şu ana kadar şirketten iki katlanabilir telefon serisi gördük; Z Flip ve Z Fold. İkiye katlanır olan Z Flip ailesinin yeni üyesi Galaxy Z Flip 3, raflarda yerini almadan evvelki son kademede.

Galaxy Z Flip 3 üretime girdi

Bu ayın başlarında telefonun üretime girdiğine dair haberler duymuştuk ama bu haberler kuvvetli bir kaynaktan gelmiyordu. Bugün FrontPageTech’in doğruladığına bakılırsa Samsung’un yeni katlanabilir telefonu üretim bantlarında yerini almış.

Samsung üretim tesisi

Samsung çabucak hemen yeni telefonu ile ilgili bir ayrıntısı doğrulamadı. Şu ana kadar duyduğumuz hiç bir bilgi resmi onay taşımamakta. Resmi bir doğrulama gelmemiş olsa da bu aygıtın tanıtım görüntüsü ve afişlerinin sızdırıldığına şahit olmuştuk. Bu yüzden pek de az ayrıntıya sahip sayılmayız.

Galaxy Z Flip 3 özellikleri ne olacak?

Üst segment bir telefon olacak olan Z Flip 3’ten, Snapdragon 888 işlemcisini bekliyoruz. Amiral gemisi telefonlarda bu işlemci kullanılıyor ve birebirini bu telefondan bekliyoruz. birebir vakitte telefonda 128GB ve 256GB olmak üzere iki depolama seçeneği olacak. Telefon kutusundan çıktığında Samsung’un en şimdiki kullanıcı arayüzü olan OneUI 3.5‘i görmeye de kesin gözüyle bakıyoruz.

Galaxy Z Fold 3

Özetlemek gerekirse, Samsung’un yeni katlanabilir telefonu daha büyük bir ekrana, daha büyük bir bataryaya ve daha performanslı bir işlemciye sahip olacak. Fiyatının ise 999 dolardan başlayacağı söyleniyor.