Esra Erol’da Yasak Aşkı İtiraf Edip Komşusu Cengiz’e Kaçan Esra’nın Bir Garip Aşk Çemberini Hatırlayalım!

kolluk

New member
Baştan uyaralım, bu kıssa hem biraz garip tıpkı vakitte üzücü ayrıntılar barındırıyor. Lakin aslına bakarsanız pek çoğunuz Esra-Ferdi-Cengiz’i hatırlıyorsunuzdur diye düşünüyoruz. bir daha de kendisinden 28 yaş büyük komşusu Cengiz ile yasak aşk yaşayıp ondan çocuk sahibi olan ve bunu uzun bir süre sakladıktan daha sonra komşusuyla kaçan Esra’nın öyküsünü hatırlayalım!

2020 yılında Ferdi, kendisinden 28 yaş büyük komşusu Cengiz ile kaçan eşi Esra’yı aramak için Esra Erol’a başvurmuştu.

Esra Karakuş bu programa evvel telefonla bağlanmış ve ısrarla komşusu Cengiz ile bir arada olmadığını söylemişti.

Fakat çabucak akabinde yayına katıldığında “Ben Cengiz’i seviyorum, onunla kaçtım.” diye itirafta bulunmuştu.

Ancak asıl bombayı ondan sonrasında patlattı. Cengiz ile 2 yıldır birlikte olduğunu ve 6 aylık bebeğinin de Cengiz’den olduğunu söylemiş oldu! Başta Ferdi olmak üzere herkes şok tabii!

Esra “Ben Cengiz’i seviyorum” dedikçe Ferdi, Esra’nın kandırıldığını söylüyor ve ondan ayrılmak istemiyordu.

Çünkü Ferdi, eşi Esra’ya makus kelamlar söylüyor ve şiddet uyguluyormuş vakit zaman. Tüm bunları biraz da kendi yaptıklarına bağlamıştı anlayacağınız.

Yapılan DNA testi, bebeğin Cengiz’den olduğunu kanıtlamış ve Esra büyük bir sevinçle “Allah’ım epeyce şükür” formunda naralar atarak sevinmişti.

Tabii Ferdi’nin ne kadar yıkıldığını kestirim edersiniz.

Esra’nın memnunluğu ve Ferdi’nin yıkılmasının akabinde Esra, Cengiz ile bağına devam etse de, Cengiz’in akla hayale sığmayacak iğrençlikte tweetleri ortaya çıkmıştı.

Yani, ne diyelim artık…

Bu süreçte Ferdi de bir tanecik oğluna sarılarak onunla hayata tutunmayı başarmıştı.

6 aylık bebeği de kendi çocuğu olarak görmekten vazgeçememişti hatta.

Derkeeeeen… Şok! Yani izleyici için şok. Zira Esra ve Ferdi bir süre daha sonra barıştılar.

İkili tüm sıkıntıları geride bırakmayı başarmış ve aşkla birbirlerine bağlanmışlar görünüyorlar.

Ne diyelim, çocuklar için en güzeli her neyse o olsun. Mutluluğunuz daim olsun!