Esra Erol’da Eşinin Borç Yapma Hastalığına Yakalandığını Tez Eden Adamın Şaşırtan İsyanı!

kolluk

New member
ATV ekranlarında yeni döneme bomba üzere başlayan Esra Erol’da enteresan bir husus işlendi. 8 yıldır Sinemnur’la evli olan Murat, eşinin borç yapma hastalığına yakalandığını ve iki aydır ortada olmadığını söyleyerek Esra Erol’dan boşanmak için yardım istedi.

Detaylar içeriğimizde;

Kaynak:

Esra Erol’un ATV ekranlarında sunduğu Esra Erol’da program bu hafta dikkat çeken hususlarıyla yeni döneme başladı. O konulardan biri Murat’ın herkesi şaşırtan savıydı. Esra Erol’a boşanmak için gelen Murat, eşinin borç yapma hastalığına yakalandığını söylemiş oldu.

2 çocuk annesi Sinemnur’la 8 yıllık evlilikleri olan Murat, eşinin son 2 yılda yaptığı borçlarla boğuştuğunu ve bu borçlardan uzun vakittir da haberinin olmadığını anlattı.

8-9 yere borcu olan Sinemnur’un bir yıl içerisinde 8-9 elektrikli süpürge, 4-5 tane de telefon, tekraren çocuk arabası aldığını ve bunları alıp internet üzerinden sattığını tez etti.

Sinemnur’un borçları yalnızca bunlarla da hudut değil… Murat, elektronik eşyaların yanı sıra Sinemnur’un hoşluk merkezlerine de borç yaptığını belirtti.

Alışveriş yapma hastası olan Sinemnur’un bir de evlilik yüzüklerini 2 sefer sattığını da ekledi. Murat niye yaptığını sorduğunda da “Benim borcumdan sanane” karşılığını verdiğini söylemiş oldu.

Ayrıca Murat, Sinemnur’un meskenlere paklığa gittiğini de epey daha sonradan öğrendiğini, tüm bu yaşananlardan daha sonra Murat Sinemnur’a boşanmak istediğini söyleyince eşinin bavulunu alıp gittiğini anlattı.

Telefonla canlı yayına bağlanan Sinemnur’un babası da kendi yuvasını eski eşi ve annesinin yıktığını, her şeyi Sinemnur’a onların yaptırdığını söylemiş oldu. “Bana da birebirini yaptılar. Yuvam bunlar yüzünden yıkıldı” dedi.

Çok değişik bir sav bu nitekim… Alıp ne yapıyordu sanki?