Esenyurt’ta taksi sürücüleri bayan şoför adayına dehşeti yaşattı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Esenyurt’ta taksi sürücüleri bayan şoför adayına dehşeti yaşattı Esenyurt’ta taksi şoförü, arabası hareket ettiremeyen bayan şoför adayına kelamlı atakta bulundu. Kendisi ile tartışan direksiyon öğretmeninden hıncını alamayan sürücü, meslektaşları ile birlikte bu sefer eğitim aracının önünü kesti. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, dün sabah saatlerinde Esenyurt Koza Mahallesi’nde meydana geldi. Bir bayan şoför adayı, eğitim aldığı sırada rampada arabasını kaldırmakta zorlandı. hanımı bekleyen taksi şoförü ise duruma sonlanarak korna çalmaya başladı. Sabredemeyen taksi sürücüsü, aracından inip bayan şoförün yanına giderek hakaret etmeye başladı. Küfürlere dayanamayan direksiyon öğretmeni ise araçtan inip ortaya girdi. Taksici ile direksiyon öğretmeni içinde yaşanan tartışma vatandaşların ortaya girmesi ile son buldu. İlerleyen dakikalarda taksi sürücüsü, durumu meslektaşlarına haber verdi. Toplanan taksi sürücüleri, eğitim aracını bulup, önünü kesti. Direksiyon öğretmeni öğrencisini korumak ismine kapıları kilitleyip, araçtan indi. Taksi sürücüsü direksiyon öğretmenine hakaret edip, aracına kaput kısmına vururken, tartışma bir daha vatandaşların ortaya girmesi ile son buldu. Yaşananlar öbür bir şoför tarafınca cep telefonu kamerası ile kaydedildi.