Çocuklar için puf: Serinlemek için beş havalı model

kolluk

New member
Rahatlama bölgesi
Okumak, uzanmak, gülmek: puf çocuklar için neden bu kadar eğlenceli

Fasulye torbaları birkaç yıldır çok popüler olmuştur. Rengarenk yumuşacık yastıklar özellikle çocuklar arasında popüler.

© HASLOO / Getty Images

Jan SaegertPuf, 2023 baharının trend mobilyası. Giderek daha fazla sayıda çocuk, dinlenmek, okumak veya biraz kestirmek için rahat ve çok yönlü sevimli yastığın üzerine çöküyor. İç ve dış mekan için beş modelin karşılaştırılması.

Oturmanın olayı bu. Doğa, insanları bir mobilyanın üzerine çömelmek için gerçekten optimize etmedi. Çok pratik nedenlerle sandalyeler hala en çok kullanılan mobilya parçalarından biridir. Ancak uzun vadede oturmak gerçekten rahat değil – ne araba kullanırken, ne ofiste ve kesinlikle okulda değil. Bu ve buna benzer düşünceler puf mucitlerinin aklından geçmiş olabilir. Binlerce küçük strafor topla doldurulmuş soğuk yastıklar, birkaç yıldır çocuk odalarında çok popüler.


Çocuklar için puf mu arıyorsunuz? Aşağıda, rahatlamak, okumak, sarılmak ve etrafta oynamak için beş model sunuyoruz.


1. Şişko Genç
Çekici olmayan ismine rağmen, Fatboy pufların Ferrari’si olarak kabul edilir. Hollandalı üretici, yetişkinlere yönelik versiyonların yanı sıra küçükleri de düşünmüş. Junior model 100 cm genişliğinde ve 130 cm yüksekliğindedir ve parlak ve yumuşak renklerde mevcuttur. Ağabeyde olduğu gibi, göbeğinde de milyonlarca polistren boncuk vardır. Şişman Çocuk Genç. Naylon dış kabuk yıkanabilir. Yaklaşık üç kilogram ağırlığı ile puf, daha küçük çocuklar için bile odanın sağ köşesine kaldırılacak kadar kolaydır. Pratik: Gerekirse, polistiren boncuklar bir fermuarla yeniden doldurulabilir.


2. Knorrtoys “Gençlik” pufu
Futbol ve kaykay tutkunları için boydan boya baskı, modelin öne çıkan özelliğidir. Knorrtoys pufları oyuncak uzmanı myToys’tan. Burada da küçük strafor toplar, üç yaşından itibaren çocukların yastıkta dilediği gibi uzanmasını sağlıyor. Fatboy’un aksine bir minderden çok bir koltuğa benzeyen “Junior” modelinin çapı yaklaşık 75 santimetre. Üretici, (arkalığın) yüksekliğini 100 santimetre olarak belirtir. Bu puf ile dökülmeler sorun değil. Dış kılıfı fermuarlı olarak çıkarılıp çamaşır makinesinde yıkanabilir.


3. Pürüzsüz puf “Mutlu Hayvan”
Yumuşak bir oyuncak, puf ve oyun mobilyası olarak Smoothy’den Happy Animals, çocuk ve genç odalarında ikili ve üçlü eğlence sağlamalıdır. Efsanevi ejderha canavarı Nessi, bir balina ve bir fil, yeni arkadaşlarının yanına taşınmak ister. Ancak birbirinizi ilk kez tanımadan önce biraz sabır gerekir. Hayvan puflarının içindeki visco hafızalı köpük pulların tamamen açılması birkaç gün alabilir. Yeni evcil hayvanı uykusundan hafifçe vurup sallamadığınız sürece. bu Smoothy puf “Hayvan Serisi” vakumlu ambalajda teslim edilecektir. Sevimli yastıklar yumuşak keten-pamuk ile kaplandı. Modele bağlı olarak 125 ila 140 cm uzunluğunda ve 55 ila 100 cm genişliğindedirler.


4. Tembel Çanta Orijinal XL Junior
bu Tembel Çanta Orijinal XL Junior adının hakkını veriyor. 160 cm uzunluğunda ve 125 cm genişliğindeki minderde uzanmak için yeterli alan vardır. Üreticisine göre Lazy Bag, terasta veya bahçede slouch çanta olarak kullanıldığında kaşındırmıyor. Dış kabuk su geçirmez ve solmaya karşı dayanıklı naylondan yapılmıştır ve çıkarılabilir ve yıkanabilir. İç torba, üreticisine göre Almanya’dan gelen 250 litrelik Strafor topları için alana sahiptir. Çocuk odasında rahatça sarılabileceğiniz renkler çocuklar için de uygundur. Aralarından seçim yapabileceğiniz turuncu, mor ve parlak yeşil olmak üzere dokuz parlak tasarım vardır.


5. Çocuklar için Joyfill XXL puf
Yukarı Kara Orman’dan küçük bir aile şirketi, Çocuklar için XXL puf bu mini karşılaştırmada. Joyfill, “Made in Germany” rahat oturma mobilyaları vaat ediyor. Yaklaşık 3,5 kilogram ağırlığındaki ve 100’e 70 santimetre yer kaplayan ÖKO-TEX pamuğuyla kaplı puflara toplam 240 litre toksik olmayan Strafor topları sığar. Renkler ve tasarımlar söz konusu olduğunda, yerine getirilmeyen neredeyse hiçbir istek yoktur. Joyfill ile de puf ve dış kabuk bir fermuar ile birbirinden ayrılabiliyor. Kılıf yıkanabilir ve gerekirse daha fazla strafor top ile astar doldurulabilir.


Ayrıca ilginizi çekebilir:
Bu makale sözde bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Daha fazla bilgi burada mevcuttur.

#Konular