Çıplaklık İçeren Fotoğraflarıyla Dikkat Çeken Turabi’nin +18 Paylaşımları ve Dünden Bugüne Skandalları

kolluk

New member
Şu günlerde epey konuşulan ve tartışılan bir isim kendisi biliyorsunuz, eski Survivor şampiyonu Turabi’den bahsediyorum…

+18 paylaşımları ve skandal kelamlarıyla olay yaratan Turabi, geçtiğimiz gün çırılçıplak bir bayanla yaptığı kupa paylaşımıyla epeyce konuşuldu. Turabi’nin skandalları bununla sonlu değil, hepimiz fazlaca âlâ biliyoruz esasen. Bakalım Turabi bugüne kadar hangi skandalları ve paylaşımlarıyla gündeme gelmiş…

Eski Survivor şampiyonu Turabi, toplumsal medya üzerinden yaptığı müstehcen paylaşımlarıyla hepimizin ağzını açık bırakmayı başarıyor; biliyorsunuz. +18 paylaşımları ve skandal telaffuzlarının arkası ardı kesilmiyor bir türlü.

Turabi’nin skandalları o kadar fazla ki, insan hangisinden başlayacağını bilemiyor sahiden.

Yarı çıplak bayanlarla verdiği bu pozla başlayalım… Toplumsal medyada çıplaklık içeren gönderileriyle epeyce konuşulan Turabi, bayanlarla havuzdaki bu pozuyla da gündem yaratmayı başarmıştı.

“Bu bölümde iç hoşluğu bir tek organ mafyası önemser” diyen Turabi’nin yazdıkları da başka bir skandaldı…

“Burada kimse bakire ölmez, hayat herkesi s***r” paylaşımıyla da büyük bir skandal yaratmıştı kendisi, tahminen hatırlarsınız.

Sokakta yarı çıplak gördüğü bikinili bir bayanın fotoğrafını habersizce çeken Turabi, bu fotoğrafı ‘Los Angeles’ta bayağı bir gün’ notuyla paylaşınca reaksiyonların odak noktası hâline gelmişti.

Acun Ilıcalı’ya rakip olacağını söylemiş olduği bu paylaşımı da epey konuşulmuştu! Turabi, “10,000,000 dolar daha kazanıp kendi yarışını yapacağını ve hengame, gürültü, küfür ve kıyametin hür olacağını” söylemişti…

Survivor’dan bir kare paylaşarak yazdığı nahoş yorumla resmen reaksiyonların odak noktası hâline geldi Turabi…

”Küçükken her vakit 2 bayanla birebir anda evli olduğumun hayalini kurardım.Büyünce bu hayalin saçma olduğunu,ikiden daha fazla bayanla tıpkı anda bir arada olunabilineceğini anladım ve deneyimledim!Umarım ileride 7 bayanım olur.
🤲🏻
Bir gün daha da güçlü olup, 7 Hanımlı Turbo olucam ve 7 Kocalı Hürmüz’ün namını geride bırakıcam. #BiBitmedinizBe !’

özetlemek gerekirse fazlacalu bağlantı yaşamak istediğini söylemişti kendisi. Yazdığı bu kabul edilemez yorumsa hâlâ hafızalarımızda!

Tepkilerin akabinde bu skandal fotoğrafı silen Turabi, yepisyeni bir skandala imza attı. Sahra Işık ve His Bal’ın üzerini şöyle karalayarak paylaştı gönderiyi…

Gerçekten ‘pes’ demekten alıkoyamıyor insan kendini…

Çıplaklık içeren +18 paylaşımlarıyla hayli konuşulan Turabi’nin bu havuz paylaşımı da olay yaratmıştı. Hatta kendisi Dan Bilzerian’a benzetilmişti.

Instagram hesabından paylaştığı çıplak yatak pozlarıyla olay yaratan Turabi’nin bu pozları da hayli tartışılmıştı.

Turabi bu paylaşıma,

‘Saçmalamayın arkadaşlar.Sizin fikirlerinizin tabi ki benim içinbir kıymeti yok.Bedelini benim ödediğim bu hayatta,keyif aldığım şeylere milletin ne dediğioldukçata umrumda değil açıkçası.
🧿
HAYATIMI YAŞIYORUM.
🧿
’ notunu düşmüştü.

Skandallarını yesyeni skandallarla kapatan Turabi, +18 paylaşımıyla da hayli tartışılmıştı. “Açık seçik” dediği fotoğrafları Instagram hesabından kaldıran Turabi,

‘Takipçilerimden gelen yansılardan ötürüaçık/seçik olan paylaşımlarımı kaldırıyorum. Takipçilerim; “Abi bu nasıl fotoğraflar?Lütfen bu biçimde fotoğraflar paylaşma artık!Biz görüntülerini görmek istiyoruz! Link istiyoruz!” dedikleri için eski paylaşımları kaldırıp,yeni programımız #BiBitmedinizBe ! iledaha açık/seçik, daha +18 ile geri döneceğiz.Çok yakında! #2023 #BiBitmedinizBe!” paylaşımıyla bir daha epey konuşulmuştu…

Geçmişte kendisiyle ilgili yorum yapan Panorama sunucularına ağza alınmayacak küfürler etmişti…

Tartıştığı eski Survivor yarışmasıcı Adem Kılıççı’yı kafes dövüşüne davet ederek ağızları açık bırakmıştı!

Survivor’da yaşananları ifşa ettiği bir paylaşım da yapmıştı Turabi…

sonrasındasında bu paylaşımı silmişti hatta!

Ve son olarak çırılçıplak bir bayanla yaptığı bu kupa paylaşımı resmen olay yarattı!

Fotoğraf farklı açıklaması başka tartışıldı…

“Gelecekte alacağım kupanın bana bu türlü servis edilmesini istiyorum!” “Bana ne yapmamam gerektiğini söyleyin. Size daha ziyadesiyle geri gelim.” Bedelini benim ödediğim bu hayatta, zevk aldığım şeyleri yaparken sizin dediklerinizin pek de bir değeri yok benim için. #BiBitmedinizBe !“Beni eleştirecek kadar güzel ve de düzgün şahıslar değilsiniz!”

Siz Turabi’nin bu skandallarıyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…