Çikita Muz Müziğiyle Ünlenen Popstar Ajdar Son Hali ile Gündemde

kolluk

New member
Nane Nane, Çikita Muz üzere enteresan müzikleriyle hayatlarımıza giren Popstar Ajdar, son hali ile gündem yarattı. TikTok’ta bir çok faal olan Ajdar’ın son haline birlikte bakalım.

2003 yılında katıldığı Popstar Türkiye seçmeleri ile birinci defa karşımıza çıkan Ajdar Anık, Trakya Üniversitesi Makine Mühendisliği kısmı mezunu.

‘Çikita Muz’ müziği ve bu müziğe çektiği akıllara ziyan klibiyle isminden kelam ettirmeye başlayan Ajdar, şarkıcılık mesleğine ‘Nane Nane’ ‘Şahdamar’ üzere enteresan besteleriyle devam etti.

En tanınan olduğu periyotta müzikçi Alihan’dan kameralar önünde tokat yiyen Ajdar, çeşitli televizyon programlarında da yer aldı.

Ülkemizin güzide yeteneklerinden Ajdar, Flash TV ekranlarında yer alan ‘Her Cevhere Bir Altın’ isimli yarışta Ahu Tuğba ve Yalçın Çakır ile heyet üyeliği bile yaptı.

bir süre gözden kaybolan Ajdar TikTok’ta yaptığı canlı yayınlar ve yepisyeni müziği ‘Şahdamar’ ile bir daha gündeme düşmüştü.

Öyle ki bir TikTok yayını esnasında yayınına aldığı annenin engelli kızı için yardım istemesine karşılık “Burası yardım kuruluşu değil, ben bir starım. Sen git devlete başvur” demiş ve reaksiyonları üzerine toplamıştı.

Bu çıkışı ile toplumsal medyada tabir yerindeyse linç edilen Ajdar’ı programına davet eden Armağan Çağlayan, Ajdar’ın programa katılmak için kendisinden 1 Milyon Euro istediğini tez etmişti.

Şimdi ise TikTok yayınlarına sürat kesmeden devam eden Ajdar son hali ile bir daha gündem oldu.

Değişip değişmediği konusunda toplumsal medyayı ikiye bölen Ajdar bizce resmen senelera meydan okumuş. Siz Ajdar’ın değişimini nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım.