Bir Peri Masalı 1. Kısım İzleme Ekranı: Bir Peri Masalı Birinci Kısım Tek Kesim Full İzle

kolluk

New member
FOX’un yeni dizisi Bir Peri Masalı dün akşam birinci kısmı ile seyirci karşısına çıktı. Herkes tarafınca büyük beğeni toplayan dizi oyuncu takımı ve değişik öyküsü ile dikkatleri üstüne çekti. Medyapım imzası taşıyan Bir Peri Masalı dizisini Merve Çolak yönetirken, senaryosunu Deniz Akçay üstleniyor. Bir Peri Masalı birinci kısmı kaçıranlar ve bir daha izlemek isteyenler için; Bir Peri Masalı 1. kısım tek kesim full izleme ekranı…


FOX’un yeni dizisi Bir Peri Masalı dün akşam izleyicisi ile buluştu. Başrollerinde Alina Boz, Taro Buyruk Tekin, Hazal Filiz Küçükköse ve Nazan Kesal’ın yer aldığı dizi seyirciyi adeta ekrana kilitledi.


Yeni döneme damgasını vurmaya hazırlanan Bir Peri Masalı’nın birinci kısmında; kolay ve olağan bir hayat süren Zeynep, doğum gününde bir çanta dolusu para bulur.


Bulduğu para ile tüm ömrü eğişen Zeynep, eski ömrünü büsbütün geride bırakıp kendini güçlü biriymiş üzere göstermeye karar verir.


Bu noktada Zeynep’in amacı beğenilen bekar Onur Köksal’ı kendine aşık etmek ve Köksal ailesinin içine dahil olmaktır.


Fakat Zeynep’in hesaplamadığı ayrıntılardan biri cemiyet ömrüne girmenin dizilerde olduğu kadar sıradan olmadığıdır.


Geçmişinin peşini bırakmayacağını geç de olsa fark edecek olan Zeynep’i neler bekliyor? Bir Peri Masalı birinci kısmı kaçıranlar ve bir daha izlemek isteyenler için;


Bir Peri Masalı 1. Kısım Tek Kesim İzleme Ekranı


BİR PERİ MASALI BİRİNCİ KISIM TEK MODÜL FULL İZLE