Bir ilişkiyi sonlandırmak: Ayrılık koçu bunun en iyi nasıl yapılacağını açıklıyor

kolluk

New member
Kalmak mı, gitmek mi? Ayrılık koçu Torsten Geiling, bir ilişki krizinde nasıl netlik bulunacağını ve nasıl doğru şekilde ayrılacağını açıklıyor.

Bay Geiling, ayrılık danışmanı olarak çalışıyorsunuz. Müşteriler sizden tam olarak ne öğreniyor?
Bana gelenlerin mutlaka ayrılmasına gerek yok. Temel olarak ben, bir ayrılık öncesinde, sırasında veya sonrasında ya da ilişki krizlerinde diğer insanları destekleyen biriyim. Müşterilerimin çoğu ayrılsa da, kendileri üzerinde düşündükten sonra çift terapisine giden ya da partnerleriyle sorunlarını kendi başlarına çözmeye çalışanlar da var. Kimseyi ayırmam. Benim için mesele daha net görmek ve gerçekte ne istediğine karar vermek.

Neden birçok insan ilişkinin sonundan çekiniyor?

Ayrılığın en yaygın nedenleri nelerdir?
Yaşları 30'lu yaşların ortaları ile 50'li yaşların ortaları arasında uzun süredir ilişki içinde olan birçok müşterim var. Bunlar bir dereceye kadar sevginin kaybolduğu kişilerdir. Pek çok şeye alışkın olduğunuz ve birlikte çok şey deneyimlediğiniz için hala yakınlık olabiliyorsa, artık erotik bir çift ilişkisi yoktur. İnsanlar birbirinden uzaklaştı. Ya da bir ilişkiye girmiş ama giderek bunun çok farklı olduğunu fark eden genç insanlardır.

Haberler İçin Takip Edin

Reklamsızdır ve istenildiği zaman iptal edilebilir

?