Biçimine Başka Haline Başka Hayran Olduğumuz Bir Peri Masalı’nın Onur’u Taro Emir’in ömrünü İnceliyoruz!

kolluk

New member
FOX’un yeni dizisi Bir Peri Masalı dün akşam birinci kısmıyla ekranlara geldi bildiğiniz üzere. Başrolünde Alina Boz ve Tarık Buyruk Tekin’in yer aldığı dizi büyük bir yankı uyandırdı bildiğiniz üzere. Dizinin konusunun yanında oyuncuları hepimizin merak ettiği bahisler içinde. Hazır bahsi açılmışken Bir Peri Masalı’nın Onur’u namıdiğer Taro Buyruk yani Tarık Buyruk Tekin’in ömrüne birlikte bakalım.
👀Öncelikle 41 sefer maşallah diye başlayalım içeriğe. Kendisi hem şekil olarak hem hal olarak pek farklı ve beğendiğimiz isimlerden.


Bildiğiniz üzere Taro Buyruk ünlü oyuncu ve müzikçi Şevval Sam ve futbolcu Metin Tekin’in oğlu.


1997 yılında dünyaya gelen Tarık Buyruk Tekin 25 yaşında. Uzun yıllar yurt haricinde yaşadı kendisi.


Oyunculuk yapmaya son senelerda başlamış olan Taro Buyruk eğitimini The Oxford School of Drama’da almasıyla ön plana çıkıyor. Eğitimini tamamlamasının akabinde Türkiye’ye dönüp mesleğine bu biçimdece başlıyor.


ilk vakit içinderda Can Evrenol’un Çıplak isimli dizisinde Bulut olarak izlediğimiz Taro Buyruk ondan sonrasındasında Sadakatsiz’in Selçuk’u olarak geldi karşımıza.


Dizilerdeki karakterlerini ve oyunculuğunu son derece beğendiğimiz genç isim, gerçek yaşantısındaki şekliyle da kendine hayran bırakıyor bizi.


Rise of Empires: Ottoman ve Infiel: historia de un engaño – Extras imallerinde da yer aldığını biliyoruz ayrıyeten.


Şimdilerde FOX’un yeni dizisi Bir Peri Masalı’nın Onur’u oldu Taro Buyruk Tekin. Birinci kere başrolde izliyoruz kendisini.


Sosyal medyada “taroemir” kullanıcı ismine sahip genç oyuncunun 204 bin takipçisi bulunuyor.


Her paylaşımı binlerce beğeni ve yorum alıyor Taro Emir’in. Hakkıdır!
👀Moralinizi bozmak üzere olmasın lakin epeyce sevdiği bir sevgilisi var güzel oyuncunun. İsmi da Sofia. Çabucak bir maşallah daha diyelim!
🧿Biz kendisini Bir Peri Masalı’nda Onur Köksal rolünde epey beğendik. Siz neler düşünüyorsunuz? Haydi yorumlara!
👇