Bıçaklı atağa uğurlayan Yenilik Partisi Genel Lideri’nden görüntülü bildiri

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bıçaklı atağa uğurlayan Yenilik Partisi Genel Lideri’nden görüntülü bildiri ANKARA (İGFA) – Emniyet Genel Müdürlüğü tarafınca yapılan açıklamada, Yenilik Partisi Genel Lideri Öztürk Yılmaz’a bıçaklı atakta bulunduğu bedellendirilen zanlı Serhat K., Bolu Şehirlerarası Otobüs Terminalinde takımlarımız tarafınca yakalandığını duyurdu.

Yenilik Partisi Genel Lideri Öztürk Yılmaz, toplumsal medya hesabından yaptığı görüntülü paylaşımda, “İtlerini göndererek bana ileti vermek isteyenler şunu bilsin, ben sizden korkmuyorum, kaldığım yerden daha kuvvetli bir biçimde devam edeceğim! Dehşetten kaçmayacağım, dehşetin üzerine yürüyeceğim! Erkekseniz, siz karşıma çıkın, 5 paralık erkeklerinızı göndermeyin!” tabirlerini kullandı.

İtlerini göndererek bana mesaj vermek isteyenler şunu bilsin, ben sizden korkmuyorum, kaldığım yerden daha güçlü bir şekilde devam edeceğim! Korkudan kaçmayacağım, korkunun üzerine yürüyeceğim! Erkekseniz, siz karşıma çıkın, 5 paralık adamlarınızı göndermeyin!#ÖztürkYılmaz pic.twitter.com/RkcfPYJwqX

— Öztürk Yılmaz (@ozturkyilmazYP) December 7, 2022