Ben Bu Cihana Sığmazam 14. Kısım İzle: Ben Bu Cihana Sığmazam Son Kısım Tek Modül Full İzle

kolluk

New member
ATV’nin yeni dönemde adeta reytingleri kırıp geçiren dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam dün akşam yeni kısmıyla ekranlara geldi. Hem yapımcılığını, hem senaristliğini birebir vakitte başrolünü Oktay Kaynarca’nın üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni kısmında yaşananlar merak konusu. Kaçıranlar ve bir daha izlemek isteyenler için; Ben Bu Cihana Sığmazam son kısım tek modül full izleme ekranı…

Ben Bu Cihana Sığmazam son kısımda; Jean Luc, Gülendam’a kaybetmiş olduğu oğlu Yıldırım Türk’ün çocuğu olduğunu ve babasının intikamı için geri döndüğünü söyler.

Jean Luc’un kimden intikam alacağını merakla bekleyen Gülendam, kendisine Cezayir ve ailesi ile ilgili sırlar vermekten çekinmez.

Ailesi için büyük bir sarsıntı yaşatacak bu bilgilere inanmak istemeyen Gülendam’ın ortasında kuşkular oluşur. Bu sırada Tatavlı, Jean Luc’un kim olduğunu çözmeye çalışmaktadır.

Yaşadığı tüm durumlar karşısında Cezayir’in ailesi ile yüzleşmesi gerekir. Bu sırada Firuze’den çalınan bileklik Leyla ve Meltem içinde bir konuşma yaşanmasına sebep olur.

Leyla her zamanki üzere karşılaştıkları esnada Firuze’nin canını yakacak kelamlar söyler.

Meltem zorla özür dilemesini gururuna yediremezken Firuze’ye düşman kesilir. Meltem’i üzgün bakılırsan Bekir ise farklı hesaplar ile dönülmez bir yolun eşiğine gelmektedir.

Ben Bu Cihana Sığmazam Evvelki Kısımda Neler Olmuştu?

Cezayir, Dumrul’un vefatını telefondan izledikten daha sonra onu vuran kişiyi ekranda görür ve yıllardır yüzleşmekten kaçtığı kişiyi bir anda karşısında bulur. Cezayir’in ekranda gördüğü kişi Fransız Jean Luc’tur.

Herkes Cezayir’in bir an evvel intikam almasını beklerken o birinci kez bu kadar çaresiz kalır. Cezayir, birinci kez etrafındakileri sükunetiyle şaşırtır. Dumrul’un vefatına sebep olan bu düşmanla ilgili bilgi yalnızca Atakan’da vardır. Cezayir ise Jean Luc ile yüzleşmek için harekete geçer. Atakan’dan bilgi alır.

Zor bir periyot geçiren Firuze, Dumrul’un da ölmesiyle düzgünce hassaslaşır. Leyla, Dumrul için Firuze’nin konutuna taziyeye gelince Leyla ve Firuze karşı karşıya gelir. İki bayan sert bir yüzleşme yaşar. Leyla, Firuze’nin söylemiş olduği bir kelam üzerine Cezayir’e karşı ortasında bir kuşku uyanır.

Meltem’in hırsları Bekir’i giderek sıkıştırırken Meltem, beklenmedik bir davranışta bulunur. Meltem’in yanlış hareketini Leyla yakalar ve Meltem’i kendisiyle yüzleştirir.

Sürpriz bir biçimde Cezayir’in ömrüne giren Jean Luc ve Cezayir buluşabilecek mi? Jean Luc’un gizemi çözülebilecek mi? Dumrul’un akabinde yas tuta Elmas, Dumrul’un hayalini gerçekleştirecek mi?

Ben Bu Cihana Sığmazam 14. Kısım İzleme Ekranı

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM SON KISIM TEK MODÜL FULL İZLE