Açık hava oyunları: Çocuklar için 8 güzel fikir

kolluk

New member
doğaya çık
Açık hava oyunları: Temiz havada stres atmak daha da eğlenceli

Çocuklar stres atabilir ve temiz havada birlikte oynayabilir

©Getty Images


Günler daha uzun ve akşamlar daha sıcak ve bu nedenle çocukların tekrar uzun süre dışarıda oynayabilmeleri için heyecan verici zamanlar başlıyor, çünkü en iyisi temiz havada dolaşmak. Açık hava oyunları heyecan verici aktiviteler sağlar.

Sıcaklık yükseldiğinde, ebeveynler “Gerçekten şimdi gelmek zorunda mıyız?” neredeyse her gün akşamları. Çocuklar, günlerin uzadığı ve havanın akşam saatlerine kadar hoş bir şekilde sıcak kaldığı ilkbahar ve yaz aylarında dışarıda oynamayı severler. Ailenin en genç üyelerinin çok fazla egzersize ve özgürlüğe ihtiyacı var ve temiz havada bol miktarda var. Ancak ebeveynlerin onları meşgul etmesi gerekiyor çünkü genellikle eğlence olmadan olmuyor. Burada çocuklara uygun açık hava oyunları için harika fikirler bulacaksınız.


1. Gezgini oynayın
Çocuklar dünyayı kendi gözleriyle görmek isterler ve dışarıda keşfedilecek pek çok heyecan verici ve yeni şey vardır. Bununla Araştırmacı Seti Çocuklar dürbün, büyüteç ve benzeri araçlarla doğayı ve hayvanları yakından tanıyabilirler.


2. Fırlatma Oyunları
Fırlatma unsurları olan oyunlar, beceri ve dayanıklılık gerektirir. Bu işte fırlatma oyunu Çocuklar doğru çubuklara vurarak puan kazanmak için küçük halkaları kullanabilir. Oyun, çocuklarınızın ince motor becerilerini ve el becerilerini geliştirir ve tek başına da iyi oynanabilir.


viking satranç popüler bir İskandinav salonu oyunudur ve tüm aile için uygundur. İki takım halinde oynanır ve diğer takımın sopalarını fırlatma sopalarıyla devirmeye çalışır. Oyun alanının ortasındaki şah vurulmamalıdır. Viking satrancı her yerde hızlı ve kolaydır, ihtiyacınız olan tek şey düz bir yüzey ve fırlatmak için alan.


3. Su ile oynayın
Güneş parlarken ve sıcaklıklar yükselirken, çocukların serinlemeye ihtiyacı vardır. Soğuk su ve oyun harika bir şekilde birleştirilebilir, çünkü çeşitli su özellikleri vardır. Daha küçük çocuklar için uygun Su sürmek, böylece çocuklarınız su kaynağını kendileri düzenleyebilir ve küçük teknelerin yüzmesine izin verebilir. Bahçede yeriniz varsa kullanabilirsiniz. slayt mat Kendi su kaydırağınızı hemen oluşturun Bunlar çocuk havuzuna bir alternatiftir ve tüm aile için uygundur. yağmurlama paspasları, yaz aylarında hoş bir serinlik sağlar. Çocuklar için de heyecan verici olacak eğer su tabancaları oyuna girin, çünkü o zaman bahçede yolunuzu takip edebilir ve ıslak sıçrayabilirsiniz.


4. Trambolin atlama
Dışarıda oynamak, özellikle trambolinde zıplarken sizi yorar. Çok fazla enerjiye sahip çocuklar gerçekten bir tramplen üzerinde çalışabilirler. Küçük çocuk trambolinleri veya biraz daha pahalı olanlar var büyük trambolinler ebeveynlerin de atlayabileceği tüm aile için.


5. Uçurtma uçurun
Üç yaşındaki çocuklar, ebeveynlerinin yardımıyla uçurtma uçurabilirler. hafif uçurtmalar başlamak için en iyisidir çünkü küçük saçaklar veya ekstra uzatma ile rüzgarda stabilize edilebilirler. Bu şekilde havada daha kolay süzülürler ve o kadar hızlı düşmezler. Ancak, yeni başlayanların ve deneyimli uçurtma pilotlarının her zaman ihtiyaç duyduğu bir şey vardır: rüzgar.


6. Uçan sabun köpüğü
Bu açık hava oyunu sizi uçuruyor: Sabun köpüğü neredeyse her yaştan çocuk arasında eşit derecede popülerdir. Klasik yuvarlak baloncuklar var, ancak çeşitli araçların yardımıyla oluşturulabilecek çok sayıda yaratıcı şekil de var. Bu, örneğin bunu içerir Kabarcık Oyuncak ekstra büyük sabun köpüğü için farklı şekillerde.


7. Çocuklar için araçlar
İlk kendi arabasının gelmesine daha çok var ama çocuklar ebeveynlerini taklit etmeyi ve kendi küçük araçlarını sürmeyi çok seviyor. Klasik Bobby arabası bugün hala çocukların kalplerini daha hızlı attırıyor, tıpkı elektrikli arabalar. Ancak, ikincisini satın almak daha pahalıdır. Artık bir bobby arabası kullanmak istemeyen daha büyük çocuklar da kabul edilir. pedallı araçlar engebeli arazi için uygun olan popüler.


8. Salıncak bezi
A salıncak bezi birkaç oyuncu tarafından hareket ettirilen büyük, renkli bir kumaştır. Bu nedenle özellikle aileler veya çocukların doğum günü partileri gibi durumlar için uygundur. Sallanan bez ve toplarla oynanan oyunlar popülerdir. Kumaş üzerinde kalması veya silkelenmesi niyetiyle kumaş üzerine atılır.


Ayrıca ilginizi çekebilir:
Bu makale sözde bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Daha fazla bilgi burada mevcuttur.


Aziz

#Konular